Zimno, coraz zimniej...

Nadeszła…. Zimna, deszczowa aura, która raczej nie sprzyja naszemu samopoczuciu. Każdy stara się robić wszystko aby poprawić sobie nastrój. Kubkiem gorącej kawy, dniem spędzonym w łóżku, czy dobrym filmem. Niestety, obowiązki wzywają i trzeba opuścić domowe, przytulne gniazdko i ruszyć w miasto!!! I właśnie wtedy stajemy przed wyzwaniem. Jak się ubrać gdy pada deszcz i wieje? Jak połączyć dobry styl z praktycznym zastosowaniem ? Jak wyglądać modnie, oryginalnie a przy tym nie marznąć??? Oto kilka stylowych propozycji, dzięki którym nawet najbardziej pochmurny dzień nie zepsuje nam humoru!

Pierwsza stylizacja to militarna parka. Jest to jeden z najchętniej kupowanych modeli kurtek bez względu na aktualnie obowiązujące trendy. Nie dziwi nas to wcale. Kiedy na dworze robi się chłodno, jest szaro i ponuro a porywisty wiatr sprawia, że przejście choćby kilku metrów na zewnątrz staje się nie lada wyzwaniem, sięgamy po długą kurtkę, parkę, najlepiej w stylu oversize. Pod nią spokojnie założymy ciepły sweter czy bluzę z kapturem. Kurtka tego typu jest nie tylko bardzo stylowym, ale przede wszystkim niezwykle praktycznym wyborem.

Kolejna przytulna stylizacja to nasze wyjątkowe bluzy z kapturem. W dwóch wersjach kolorystycznych:

delikatny odcień beżu oraz czarny.

Miękkie, ozdobione nadrukiem, lekko oversizowe. Są szalenie wygodne i ultrastylowe! Bluzy, które opanowały ulice i niejeden profil na instagramie. Przed  Wami : Good Mornig Cappuccino oraz Good Morning Black Coffee.