Kiedy jesteś ZRELAKSOWANA
czujesz się pięknie
Your Caption Here 2

Moje doświadczenie zawodowe to praca z dziećmi. Dzieci są moją inspiracją, źródłem energii i radości. Jestem pedagogiem i zawsze pracowałam z najmłodszymi - nie trudnymi, tylko takimi, którym przyszło wychowywać się i żyć w trudnej rzeczywistości.

Moja droga zawodowa od świetlic środowiskowych, Ośrodków Pomocy Rodzinie i Domów Dziecka doprowadziła mnie do dzieci autystycznych. I tym szczególnym podopiecznym, poświęciłam całą swoją uwagę zawodową, zdobywając w tym kierunku dodatkowe wykształcenie.

Rok 2020 miał być rokiem, w którym spełni się moje wielkie marzenie. Skrupulatnie zaplanowane i realizowane otwarcie przedszkola dla dzieci z autyzmem.

Zaplanowałam innowacyjne metody rozwoju, wykształconą, pełną pasji kadrą oraz dostosowane warunki do wymagających Maluchów.

Rzeczywistość niestety okazała się brutalna

Pandemia zmusiła mnie do nieoczekiwanej zmiany planów i odroczenia realizacji marzeń. Przyszedł czas na znalezienie nowych aktywności.

Mój sklep, to przede wszystkim odpowiedź na moje potrzeby. A te są zbieżne z wymaganiami każdej Mamy, kobiety spędzającej czas z dziećmi, także Pań w podróży i tych, które jak ja - są „bawełniano-welurowe” i kochają wygodę. Ponadto cenią jakość, niepowtarzalne fasony, niebanalne modele i wpadające w oko wzory.

Jeżeli, tak jak ja pracujesz lub spędzasz dni „po turecku”, w kuchni , ciągle zabiegana z tysiącem pomysłów na minutę, bo tego oczekują i potrzebują dzieci – to miejsce jest dla Ciebie.

Jeżeli, jak ja nosisz głównie legginsy, jeansy i dresy tylko w kolorach czerni, szarości i granatu i czujesz, że czas urozmaicić garderobę – to miejsce jest dla Ciebie.

Jeżeli, jak ja wiesz, że wygoda to przede wszystkim dobry materiał, jakość wykonania i odpowiedni fason – to miejsce jest dla Ciebie.

Jeżeli tak, jak mi - zdarzyło Ci się otworzyć drzwi kurierowi otulona w płaszcz w środku upalnego lata, żeby zasłonić powyciągany T-shirt i spodenki – to miejsce jest dla Ciebie.

Jeżeli ostatni raz miałaś na sobie sukienkę podczas swojej Pierwszej Komunii, bo mdli Cię na myśl o gryzących szwach – to miejsce jest dla Ciebie.

Moje ulubione ubrania, szybko zdobędą Twoją sympatię i zaufanie. Są wygodne, niebanalne, przyjemne w dotyku (i noszeniu), niezawodne, doskonałe na każdą porę roku i dla każdej kobiety, która ponad wszystko ceni sobie wygodę.

Chcę dać Ci wybór, bo sama nie chcę się ograniczać. I jeżeli mam ochotę być kobieca i piękna nie tracąc przy tym wygody i swobody - chcę by ubranie mi w tym pomogły.

Moje ubrania pomogą także Tobie.

NoStressDress

0